MINIKOPARKA24.PL

Usługi minikoparką

Wynajem minikoparki

Kiedyś przechadzając się obok budowy mogliśmy dostrzec wyłącznie wielkie i ciężkie maszyny, które z trudem poruszały się po nierównym placu budowy. Dlatego też opracowano innowacyjne rozwiązanie, które łączy niewielkie wymiary przy jednoczesnych szerokich możliwościach działania. Mowa tu o oczywiście o minikoparce.

W ramach świadczonych przez naszą firmę usług koparką proponujemy:

  • wykopy pod fundamenty, ogrodzenia, kostkę brukową czy instalacje,
  • wykonywanie drenaży, odwodnień, dołów pod oczka wodne, baseny, szamba czy przydomowe oczyszczalnie ścieków,
  • wykonywanie drenaży, odwodnień, dołów pod oczka wodne, baseny, szamba czy przydomowe oczyszczalnie ścieków,
  • wyrównywanie terenu.

Powyższe prace to nie wszystko, na co stać posiadany przez nas sprzęt. Nasza minikoparka posiada także niezawodny młot hydrauliczny, pozwalające na wykonywanie nawet najtrudniejszych prac. Dlatego też wynajmując nasze maszyny możesz przeprowadzić także skuwanie posadzki czy burzenie ścian i wielu innych konstrukcji, wykonanych z betonu.

Oprócz usług z wykorzystaniem młota, nasze maszyny umożliwiają także korzystanie z wiertnicy hydraulicznej. Dzięki niej wykonasz szeroki zakres odwiertów pionowych.

Niewątpliwym atutem proponowanego przez nas wynajmu oraz usług minikoparką są niewielkie rozmiary maszyny. Pozwalają one na łatwe przemieszczanie się nawet po nierównym terenie, a także wykonywanie prac wszędzie tam, gdzie nie zmieści się standardowy, ciężki sprzęt. Naszym sprzętem można nawet wjechać wewnątrz obiektów budowlanych!

W zależności od potrzeb i oczekiwań klienta, oferujemy wynajem minikoparki bez operatora lub kompleksowe usługi z wykwalifikowanym i doświadczonym operatorem.